Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a' két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó' hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban
1873 Athenaeum. Társadalmi, politikai, irodalmi és művészeti hetilap. I. köt. (1873. jan.-március.(1-13. sz.)) Szerk.: Beöthy Zsolt. Bp.,1873, Athenaeum, 840 (kéthasábos számozással.) Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két lapon ceruzás jegyzettel. A Beöthy Zsolt által szerkesztett, 1873-1874 között megjelent folyóirat első negyedéve. Ritka.
1874 az Üstökös (szerk.: Jókai Mór) 26. évfolyama, egybekötve, érdekes írásokkal, sérült vászonkötésben, jó állapotban, az első lapok foltosak, egyébként jó állapotban