cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, foltos, fent kis sérüléssel és hiánnyal, hajtásnyommal, 47x59 cm
1957 A csillagos ég térképe. Az 1950-es aequinoctiumra. Összeáll.: Prof. Dr. Otto Kohl és Gerhard Felsmann. Bp.,1957, Akadémiai Kiadó, 8 p.+ XVI t. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.