1748 Belli ab obitu Caroli VI imperatoris usque ad pacem Dresdae ... factam tam in Germania quam Belgio ob successionem Austriacum gesti theatrum geographice delineatum, az osztrák örökösödési háború csatái, részben színes rézmetszet, papír, Lorenz Jacob Kraus -- Homannis heredes, felcsavarva, a hajtás mentén kis sérüléssel, 53×62 cm
1785 Das Königreich Hungarn. Magyarország a román fejedelemségek és a török birodalom térképe. Johann Christoph Rhode; Partes confines Trium Magnorum Imperiorum Austriaci Russici et Osmanici c. művéből Színezett rézmetszet. Jelzés nélkül. Széles margókkal, beszakadásokkal. / Etched map Hungary and the Romanian duchies. 48x48 cm.
Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained