https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Pfadfinder Zahl der Lose: 11
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1919559
12822
357
0
7000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 11. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 11 with tear 1919551
12823
357
0
7000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 6. altábor / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 6 2044172
12824
357
0
2000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2044179
12825
357
0
2000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
Czakó jelzéssel: Megalakult a Kacsa őrs. Cserkész grafika.Tus, papír. Jelzett. 10x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1557851
12826
357
0
3000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2052492
12827
357
0
1800
Scout
Andere Sammelgebiete
1
cca 1930 Cserkész életképek, 6 db, 8×14 és 15×24 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
2051580
12828
357
0
16000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
1915 Cserkészavatás és csapatszemle a Nagykovácsi-réten 1915. júniusában, 2 db kartonra ragasztott fotó, 16×22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2049860
12829
357
0
3000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
1933 Jamboree Budapest Hungaria, illusztrált német nyelvű füzet a Jamboree-ról / 1933 Jamboree Budapest Hungary, in German language
Das Lot is nicht erreichbar
2051129
12830
357
0
3000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
1932 A 13. számú Magyar Királyi Állami Gépgyári Ezermester Cserkészcsapat próbafüzete, bejegyzésekkel, 18p
Das Lot is nicht erreichbar
2049777
12831
357
0
1000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
cca 1920-1940 Meghívó a makói cserkészlány csapatoknak a vármegyeháza dísztermében tartandó avatási ünnepélyére, kézzel festett, jelzett, 9x14 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2043653
12832
357
0
2000
Scout
Andere Sammelgebiete
1
1937 Cserkész jutalom bélyegek emléklapon Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse