3db fekete érmetartó album, vegyes magyar és külföldi érmékkel, közte néhány érdekesebb darab: Brit-India 1840. 1R Ag "Viktória"; 1706. X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" T:vegyes
11db-os vegyes érme és emlékérem tétel, közte több magyar Ag emlékérem: 1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" jelzett Ag emlékérem (36,58g/0.925/42,5mm); Csóka Zsuzsanna (1962-) DN "Kőszeg" jelzett Ag emlékérem (31,48g/0.925/42mm); 1946. 5Ft Ag "vastag Kossuth" T:PP,BU,1-
20db-os vegyes magyar és külföldi érme és emlékérem tétel, közte 6db ezüst: DN "Szentendrei Emlék / BÁV" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm); Németország 2002F 10E Ag "Euro bevezetése"; Orosz Birodalom 1899. 1R Ag "II. Miklós" T:1-,2,3 ly.
23db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Moments of Freedom" tálcán, Ausztria 1976. 100Sch Ag "Innsbruck - XII. téli olimpia / Lesikló sánc"; Dél-Afrika 1966. 1R Ag "Jan van Riebeeck"; Kanada 1965. 1$ Ag "II. Erzsébet" T:1-,2 tálca sérült és ragasztott
24db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Moments of Freedom" tálcán közte 15db ezüst, 2006. 5000Ft Ag "Nándorfehérvári diadal", Mongólia 2003. 1000T Ag "Ázsia történelme - Konfuciusz" T:PP,1-,2 tálca sérült és ragasztott
25db vegyes magyar és külföldi érme tétel "Leuchtturm" tálcán, közte 2003. 20Ft "Deák Ferenc" 10x), 2004. 2EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret, 1938. 100P aranyozott Ag utánverete (5,5g/0.999) T:1-,2
26db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel éremtartó kazettában, kivehető tálcával, közte 14db ezüst, 1909KB 5K Ag "Ferenc József"; Csehszlovákia 1948. 100K Ag "600. évforduló - Károly Egyetem"; Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság 1922. 50k Ag T:1-,2,3
28db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Egyesült Európa" éremtartó tálcán, közte 16db ezüst, Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag "Kennedy"; Ausztria 1808A 20kr Ag "I. Ferenc"; 1997. 750Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP,1-,2 patina, tálca sérült és ragasztott