18541.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Babits Mihály: Halálfiai I-II. kötet. Babits Mihály Összegyűjtött Munkái IV-V. kötet. Bp., , Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, az I. kötet gerincén sérüléssel, belül jó állapotban.