18644.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Gárdonyi Géza: Göre Martsa lakodalma. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Harmadik eresztés. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, benne illusztrált papírboríróval, foltos, kopottas borítóval.