18502.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Irodalmi almanach. Dr. Jókai Mór előszavával. Bp. (1897. Ország-Világ). Többek között Krúdy Gyula (Régesrégen) és Molnár Ferenc (A csók) első közlésű írásaival. Számos képpel Kiadói, kopott egészvászon kötésben