18587.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
15
Karinthy Frigyes: Kiadatlan naplója és levelei. Babits Mihály bevezetésével. Sajtó alá rendezte: Ascher Oszkár. Bp.,(1938),Nyugat, 201+3 p.+11 t. (Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Rudas-kötés, kissé foltos borítóval.