18585.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Hetedik kiadás. Bp., 1884, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.