17445.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Poétika és poétikai olvasókönyv. Szerk.: Riedl Frigyes. Bp.,1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 242+2 p. Ötödik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, az utolsó lap sarkán hiánnyal, a címlap sarkán pótlással.