18540.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.