18570.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta Szász Károly. Bp., é.n. Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.