15025.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
10
Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. 25 szövegképpel és 48 műmelléklettel. Bp., 1910, Lampel. Kiadói egészvászon kötés. Kopottas