15050.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.