15049.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Paris und Umgebung. Griebens Reiseführer 21. Berlin, 1926, Grieben. 15. kiadás. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó kihajtható térkép szakadt.