15026.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott gerinccel, intézményi bélyegzővel.