10505. 358. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
4 000 HUF
0 HUF
Parádi jelzéssel: Ex libris Dr. Iulii Nyírő, ex libris terv, vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, sérült, 19,5×12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra