10228. 358. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Gabonatároló. Olaj, falemez, keretben, 42×55 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk