10192. 358. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF
28
0 HUF
Würtz Ádám (1927-1994): Disznóvágás. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 29×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk