3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1941 Színházi magazin. Szerk.: Rácz Vilmos. IV. 14-26. sz. Félvászon-kötés, egy-két helyen kivágásokkal, de őszeségében jó állapotban.