Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2057381
11170
358
4800
Herendi Apponyi mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22×11,5 cm 2057386
11171
358
26000
Herendi Apponyi mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 4 db tányér + 1 db tál 2057378
11172
358
Herendi Apponyi mintás kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5×6 cm 2060614
11173
358
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7×6 cm 2060622
11174
358
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5,5×5 cm 2060638
11175
358
Herendi Viktória mintás porcelán mini tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 5×5 cm 2060650
11176
358
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2060659
11177
358
Herendi porcelán kis juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 2060705
11178
358
Herendi Viktória mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×13,5 cm 2060603
11179
358
Herendi Viktória mintás porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×4×5 cm 2060611
11180
358
Herendi madaras-leveles mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2059655
11181
358
Herendi Apponyi-mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF