1941. "Országos Levente Síbajnokság 1941" jelzett Ag lemezplakett márv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/358/kategorien~Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~2000009/1941-Orszagos-Levente-Sibajnoksag-1941-jelzett-Ag-lemezplakett-marvanylapon-zomancozott-Le~II2055766
2055766
30601
358
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: 1941. "Országos Levente Síbajnokság 1941" jelzett Ag lemezplakett márványlapon, zománcozott Levente jelvény rátéttel (~65x89mm) T:2 sérült zománc
: ttg