Gläser Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2059184
11383
358
Glass-objects
Mécsestartó talpas pohár, eredeti dobozában, hibátlan, gyertyával, m: 16 cm
2060207
11384
358
Glass-objects
cca 1900 emlék talpas pohár, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, m: 24,5 cm
2060170
11385
358
Glass-objects
cca 1900 emlék talpas pohár ( 2 db), kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, m: 14,5 cm (2×)
2060306
11386
358
6500
Glass-objects
Muránói (Lavorato) tál, formába fújt, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2060573
11387
358
Glass-objects
Hajlított fém lábakon álló üvegbetétes kínáló d: 15 cm
2060602
11388
358
Glass-objects
6 db üveg késbak, sérülésekkel, h: 11 cm
2060751
11389
358
3400
Glass-objects
Csiszolt kristály boros poharak ( 6db), jelzés nélkül, több rétegű, kettő poháron apró csorba és hajszálrepedés, m: 16,5 cm (6×) 2060764
11390
358
Glass-objects
Lambig Antal szikvízüzeme Vácz. feliratos szikvizes / szódás üveg
2060535
11391
358
Glass-objects
9 db különféle feliratos érdekes üvegpalack, apró csorbákkal, különböző méretben 2059372
11392
358
11000
Glass-objects
Swarovski süni, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 5,5×5 cm 2060211
11393
358
Glass-objects
Buborékos, anyagában színezett üveg váza, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2060228
11394
358
Glass-objects
6 db kártyamintás üveg kupica, matricás, kis kopásnyomokkal, m: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF