Gläser Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2033349
11322
358
Glass-objects
Dekoratív iparművész üveg pohárkészlet, 6 db, apró kopásokkal, m: 14 cm
2033356
11323
358
Glass-objects
Dekoratív iparművész üveg pohárkészlet, 6 db, apró kopásokkal, m: 19,5 cm
2033354
11324
358
Glass-objects
Dekoratív iparművész üveg pohárkészlet, 6 db, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
2033359
11325
358
Glass-objects
Dekoratív iparművész üveg pohárkészlet, 6 db, apró kopásokkal, m: 19 cm
1969213
11326
358
Glass-objects
Dupla falú, kézzel festett üvegpohár, kis kopásokkal, d: 6,5 cm
2056332
11327
358
Glass-objects
3 db hosszúkás muránói üveg szaloncukor, kis kopásnyomokkal, h: 5,5 cm 2056316
11328
358
Glass-objects
3 db gömb alakú muránói üveg szaloncukor, kis kopásnyomokkal, h: 5,5 cm 2056189
11329
358
Glass-objects
Türkizszínű üvegtál, karcolásokkal, 25×10 cm
2056225
11330
358
Glass-objects
Lila üvegváza, kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
2056135
11331
358
Glass-objects
Virágos zöld muránói üvegnehezék, kis kopásnyomokkal, d: 5 cm 2056146
11332
358
3200
Glass-objects
Buborékos lila üvegnehezék, kis sérüléssel, d: 8 cm
2056151
11333
358
3200
Glass-objects
Buborékos átlátszó üvegnehezék, sérüléssel, d: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF