11171. 358. Gelaufene Fernauktion Porzellan
26 000 HUF
0 HUF
Herendi Apponyi mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 4 db tányér + 1 db tál
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk