Schumann áttört porcelán tál. Kézel festett, jelzett, kopásokkal. 21x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/358/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Schumann-attort-porcelan-tal-Kezel-festett-jelzett-kopasokkal-21x21-cm~II2060587
2060587
11276
358
Beschreibung: Schumann áttört porcelán tál. Kézel festett, jelzett, kopásokkal. 21x21 cm
: tánczos_gábor