11275. 358. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Victoria cseh porcelán tálca, mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, az alján karcolásokkal, 19x39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk