Ferdinand Fleirigrath: Der alte matrose. Leipzig,1877, C. S. Amelang's Verlag. Gustav Doré illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, 47x36 cm
Friedrich Nietzsche: Also sprach Zarathustra. Ein Buch für Alle und Keinen. Berlin,é.n.,Verlagshaus Bong&Co., XXIV+365+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Alfred de Musset: Histoire d'Un Merle Blanc. Bibliothéque de la Plume de Paon. Neuchatel&Paris,é.n.,Delachaux & Niestlé S. A. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
V. Falisse-J. Graindorge: Traité d'Algébre Élémentaire. Second Partie. Mons, 1883, Hector Manceaux. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.