18599.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
A Literatura Almanach 1929. Bp.,1929, Lantos Rt., 126+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.