18596.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
Gyulai Pál költeményei. Bp.,1870, Ráth Mór,(Bécs, Holzhausen Adolf-ny.,) 1 t.+336 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, kis hiánnyal, kissé kopott borítóval, kissé szakadozott szennylapokat.