18615.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Katona József: Bánk bán. Magyar Remekírók. Pest,1862, Heckenast, 242 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, javított gerinccel, kopott borítóval, az arckép hiányzik.