17717.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Kniezsa István: A magyar helyesírás története. Bp., 1959, Tankönyvkiadó. Újrakötött félvászon kötésben, kopottas állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.