18600.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Riedl Frigyes: Arany János. Bp., 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Átkötött kopott félvászon kötésben.