17699.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. Tormay Cecile műveinek gyűjteményes emlékkiadása. V. kötet. Bp.,é.n.,Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel. Számozott, 684. számú példány.