17698.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Wass Albert: Farkasverem. Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. XX. Kolozsvár,é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.