Kondor Béla (1931-1972) oeuvre-katalógus/oeuvre-catalogue. A katalógust összeállította, írta és a kiállítást rendete: Bolgár Kálmán, Nagy T. Katalin. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria, 224+4 p. Az életmű kiállítás jegyzékével. Kiadói papírborítékban, a kötése kissé laza, két lap kijár. / Oeuvre-catalogue of Béla Kondor. Edited by Kálmán Bolgár, Katalin Nagy T. Bp., 1984, Hungarian National Galer...
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel.
Kieselbach Tamás: Magyar zene és kép. Bp.,[2007],Corvina. CD-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban.
Barcsay Jenő 2 könyve: Ember és drapéria. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 3400 példányban. Forma és tér. Bp.,1966, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2025 példányban.
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.