16693.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.