Likőripari kézikönyv. Szerk.: dr. Sólyom Lajos. Bp.,1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban egy szakadással. Megjelent 4000 példányban.
Charles Gundel: La Cuisine Hongroise. (120 recettes.) Ford.: Francois Gundel. Dallos Hanna és Mallász Gitta illusztrációival. Bp.,[1935], Dr. Georges Vajna & Cie, 91+5 p. Francia nyelven. Papírkötésben, a könyvtest kissé elvált a borítótól.
Kurtz Béla: A szállodásipar. Bp.,1942, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 2+273 p. + 9 t. (mellékletekkel.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1941, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 4+256+4 p. Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kötéstáblákkal.
Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Kolligátum az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó Vállalatának 2 kötetéből, (XXX.,XXXII.kötetek.) Nemes István: Az öntözés.; Szüts Mihály: A jégkár ellen való biztosítás és károk becslése. Kolozsvár, 1899., Gámán János, 67+3+69+3 p. Kopott egészvászon-kötésben, a borítón: "Tápió-Süly Község népkönyvtára" felirattal.
Dr. Schermann Szilárd: Magismeret I-II. kötet. Bp.,1967, Akadémiai Kiadó, 867+2+208+4. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet hátán folttal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Nagyon ritka!
Az ételkészítés technológiája. Szerk.: Dr. Somogyi Lászlóné. Bp., 1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.