Bársony István 2 munkája (egybekötve): Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal képeivel; Hozzákötve: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. Bp.,[1926-1922],Athenaeum,218+2 p. 22 t. (lapszámozáson belül.) ; 276 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
Elek Balázs: A vadászszenvedély bűncselekményei. Vadászbalesetek, vadorzás, vadvédelem. Bp.,2008, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
Megemlékezés a MEVME-ről. A Magyar Erdészeti és Vadászati Műszaki Segédszemélyzet Országos Egyesületének története. Összeáll.: Schweighardt Ottó. Tata, 2013, (Némedy Nyomda Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. Az összeállító, Schweighardt Ottó gépelt levelével, rajta autográf aláírásával.
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.