Machsor. Dritter theil. Die Sämmtlichen Fest-Gebete und gottesdienstlichen Dichtungen der Israeliten. Prag, 1845, Gottlieb Haase Söhne. Német és héber nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Az elárult állampolgár. A magyar holokauszt emlékére. Kiállítási katalógus. Bp.,2006, Magyar Nemzeti Múzeum. Magyar, lengyel és angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Balogh István: Békés békétlenség. A Békés megyei zsidók története. Tótkomlós-Bp.,2007, Szerző kiadás,(Duo Printers-ny., Békéscsaba), 416 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Nicholas de Lange: A zsidó világ atlasza. Ford.: Dezső Tamás, és Hajnal Piroska. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Domán István: A győri izraelita hitközség története. A Magyarországi Zsidó Hitközségek Monográfiái 9. (1930-47). Bp., 1979, Magyar Izraeliták Országos Képviseletének Kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Krausz Tamás: Antiszemitizmus - holokauszt - államszocializmus. Európai Iskola. Bp.,2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
A Talmud magyarul. Ford.: Luzsénszky Alfonz. Bp., 1942, Stádium. Tizenegyedik kiadás. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
Martin Doerry: My wounded heart. The life of Lilli Jahn. 1900-1944. London, 2005, Bloomsbury. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.