Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata. III. kötet. Terhesség, és szülés, törvényesség és apaság, gyermekgyilkosság, nemi erőszak, elmeháborodás, életbiztosítás. Ford.: Balogh Kálmán. Bp.,1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), 10+617 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, 16-37. oldalak között fo...
Dr. Mennyey Géza: A földhitel. II. kötet: Szerkezete és szervezete. Darányi Ignác Agrártudományi Társaság Kiadványai 3. sz. Bp.,1943, Darányi Ignác Agrártudományi Társaság, XVI+346+2 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Az 1945. évi november hó 29-ére összehívott nemzetgyűlés naplója. II. kötet: 31-50. ülés. (1945. V. 10-1946. VIII. 9.) Bp.,1948, Athenaeum, 4+1028 (kéthasábos számozás.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, némileg sérült kötéssel, az utolsó lap sarkán hiánnyal.
A kartelek helyzete és működése Magyarországon. II. kötet. Bevezetéssel ellátta: Dr. Halla Aurél. Összeállította: Dr. Dobrovics Károly. Bp.,1935, Monopol, (Hellas-ny.), 398 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, foltos, piszkos elülső szennylappal és címlappal.
Törvények a képviselőválasztásról és az összeférhetetlenségről. Kiegészítve a reájuk vonatkozó későbbi törvényekkel. Bp.,1896, Eggenberger (Hoffmann Alfréd.),(Athenaeum-ny.), 80+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, rossz állapotban.
dr. Márkus György: Az elektromos energiakérdés törvényes szabályozása hazánkban és külföldön. Bp., 1928. Vállalkozók lapja könyvosztály. 188 + 10 p. Egészvászon kötésben.
Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Állam- és Jogtudományi Intézet Tudományos Könyvtára 24. Bp.,1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 661+1 p.. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1100 példányban.
Építésügyi szabályzat Budapest, fő és székváros területére. Az 1870. évi X. törvénycikk alapján kiadja Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1899, Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, bejegyzésekkel, át és aláhúzásokkal.(6-7. oldal, XVIII. fejezetnél (99-101. oldal.)) Gerlóczy Tamás (1870-1940) székesfővárosi főmérnök, műszaki t...
Budapest Székesfőváros közigazgatásáról szóló 1930. XVIII. és 1934. évi XII. törvények. Bp.,1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Az 1894: XII. törvényczikk a mezőgazdaságról és a mezőrendőrségről és a vonatkozó rendeletek. Jegyzetekkel, magyarázatokkal, idézéetekke és betüsoros tárgymutatóval ellátva. Bp.,1894, Kilián Frigyes 234+6p. + kihajtható mellékletek. Megviselt félvászon kötésben.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.