Tutsek Anna: Cilike sorozat 5 kötete: Cilike rövid ruhában. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike mátkasága. Belatini Braun Olga rajzaival.; Cilike menyasszony lesz. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike férjhez megy. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike, mint asszony. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner-Új Idők. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
Mesélj Anyukám! Sok mese színes és szövegképekkel. Ford.: Wiesner Juliska. Eredeti mesékkel kiegészítette: B. Radó Lili. Bp.,1937,Dante, 160 p.+ 3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
Nagy Méda: Lányok a havasokban. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, borító alja kissé foltos, előzéklapon Pestszenterzsébeti leánygimnázium bélyegzőjével és ajándékozási bejegyzéssel.