Kováts Mihály: Magyar patika, azaz Magyar- és Erdélyországban termő patikai állatok, növények és ásványok, orvosi hasznaikkal egyetemben. 1. rész. Amor Librorum. Bp.,2008, Ventus Commerce. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Kísérőlappal. Az 1835-ös, pesti Eggenberger-féle kiadás, reprint kiadása.
Dr. Augustin - Dr. Jávorka - Giovanni - Dr. Rom: Magyar gyógynövények, II. színes táblák. Bp., 1948, földművelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, címlap kijár, viseltes állapotban.
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. [Bp.,1904, Franklin-ny.], 3-326+2 p. Második, bővített kiadás. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban
Szenes Adolf: A számtan- és algebratanítás vezérkönyve. A bevezetést írta: Imre Sándor. Mennyiségtanítás az élet iskolájában. I. rész. A gyakorló polgári iskola könyvtára. III. köt. Bp., 1932, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt., 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Schmutzler Nándor-kötés (Szeged), intézményi bélyegzővel.
A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi...
Galilei und die Inquistion. München,1938,Arbeitsgemeinshaft für Zeitgeschichte. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, védőfóliában.+Porträtgallerie der Atronomische Gesellschaft. Bp.,1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Dr. Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Lélek és természettudomány. Bp., é.n., Hyppokrates. Kiadói papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal, és a gerincen szakadással.
Dr L Wagenfeld: Allgemeines Vieharzneibuch. Königsberg, 1849. Gebr. Bornträger. Háziállatok és haszonállatok, lovak betegségeiről,. Acélmetszetek nélkül. Kiadói papírkötésben, foltos lapokkal / Without engravings in original paper binding.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.