Lechner Lajos: Szeged újjá építése. A szerző saját kiadásában Budapesten 1891-ben megjelentetett kötet hasonmás kiadása tervlap-mellékletekkel, dr. Meggyesi Tamás előszavával és dr. Péter László utószavával. Szeged, 2000, Magánkiadás,(Presskontakt), XV+8+92+XVII (fekete-fehér illusztrációk)+XI-XV p.+7 tervlap melléklet. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, tervlap-mellékletekkel, jó állapotban.
Voit Pál: Az egri főszékesegyház. Eger, 1934, Egri Keresztény Sajtószövetkezet Könyvkereskedésének Kiadása, (Egri Líceumi Könyvnyomda-ny.), 1043+1 p. Fekete-fehér szövegközti képekkel. Kiadói papírkötés.
1927 Esztergom évlapjai. (Annales Strigonienses.) Az Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat közlönye. III. évf. 1. sz. Esztergom, 1927, Laiszky János, 56 p.+2 t.(Kihajtható táblák.) Papírkötésben, szakadt gerinccel.