Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2013936
15061
359
Books: Travelling, Local History
Péter László: Szeged utcanevei. Szeged, 1974. Szeged Város. egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
2061768
15062
359
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
2063071
15063
359
Nyakas Miklós (szerk.): A hajdúk letelepítése Böszörményben (Hajdúsági közlemények 13.)
Hajdúböszörmény, 1984
2061751
15064
359
dr. Hasper Ferencz: Cirkvenica. Budapest, 1895, Wiener Izidor. Kiadói papírkötésben. Gerincénél sérült, borítója foltos, kézírásos bejegyzéssel, tartalomjegyzéklap szakadt, kopottas állapotban.
2061775
15065
359
Ágh István: Nagy László szülővilága, emlékháza. H.n. 1988, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
2054043
15066
359
Kollár Mária: Gyékényből szőtt falu. (Tápé.) Bp.,1972, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
2013952
15067
359
Benczéné Nagy Eszter - Fülöp István - Markó Imre Lehel: Zalaegerszeg utcanevei - Zalaegerszegi Füzetek 3. 1977. Térképmelléklettel.
1955216
15068
359
Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban 2033248
15069
359
1988901
15070
359
1955230
15071
359
Dankó Imre (szerk.): Bagosi krónika. Hajdubagos, 1975. 137p.
2014864
15072
359
Bakó Jenő: Eger az úszó város. Eger,(1997),Heves Megyei Úszó és Vízilabda Szövetség Alapítványa. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF