Vitéz Nagy Iván: A magyarság világstatisztikája. Jancsó Benedek Társaság Kiadványai 11. Budapest, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. félvászon kötésben
Szende Gyula.Földrajz-politikai és gazdaság-statisztikai adatok a Föld összes államairól.Budapest, 1922. Pesti Könyvnyomda Rt. IV + 366 + [2] p. Egyetlen kiadás.Félvászon kötésben.
Vegyes pszichológiai könyvtétel, 4 db: Dr. R. Pauli: Psychologisches Praktikum. Jena, 1920, Gustav Fischer. Második kiadás. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés. Dr. Fritz Giese: Psychotechnisches Praktikum. Halle, 1923, Wendt&Klauwell. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés. Dr. Hermann Hoffmann: Das Problem das Charakteraufbaus. Berlin, 1926, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aran...
Vegyes könyvtétel, 3 db: Dr. Mokuter Iván: A régi szerb és horvát irodalom története. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Magyarországi szerbek néprajza 4.,5. Szerk.: Rusz Boriszláv. Bp., 2003-2006, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500 példányban.
Kemény Ferenc-Dr. Sármai József: Francia nyelv. II. rész. A m. kir. honvéd nevelő- és képző intézetek számára. Bp.,1916, Pallas, 67 p. Kiadói félvászon-kötés.
Népszerű tudományos előadások Faraday, Helmholtz, és Pettenkofer munkáiból. Fordították: Déri Miksa, Hoitsy Pál, Keleti Gusztáv, és Sajóhelyi Frigyes. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.