Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Magyar Cserkészvezetők Könyve. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Bp.,1925., Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel.+Szervezőtestületi Káté. Bp.,é.n.,Fráter és Társa,16 p. Papírkötés, egy-két bejelöléssel.
1933 Jamboree Budapest Hungaria 16 oldalas emlékfüzet a külföldi résztvevőknek. Magyar, angol, német, francia, és olasz nyelven. Márton Lajos és Richter Aladár grafikákkal. Kiadói kissé kopott borítóval. / 1933 Jamboree memorial booklet for the foreigners., in Hungarian, German, French, and English language, with Lajos Marton and Aladar Richter graphics, 16 p.