https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 79
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2065761
31473
359
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" ezüstözött fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (22mm) T:1- 2063850
31474
359
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2061779
31475
359
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1894. "VI CENTENARIO TRASLATIONI ALMAE DOMUS" aranyozott fém, vallásos témájú medál, szalagon (35x44mm) T:2 1894. "VI CENTENARIO TRASLATIONI ALMAE DOMUS" gold plated metal, religious medal with ribbon (35x44mm) C:XF 2066709
31476
359
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1908-1946. "SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" egyoldalas Br emlékérem füllel, sárga-fehér szalaggal (31mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2066708
31477
359
0
5000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1908-1946. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
2066698
31478
359
0
12000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1920. "Vitéz nagybányai Horthy Miklós kormányzóvá választása" Br jelvény nemzetiszín szalaggal, köriratban "CUM-GUBERNATORE. ET. CONCORDIA. AD. RESURRECTIONEM - 1920 III.1." Szign.: Pethely László (38x36mm) T:1-,2 hátlapon patina Hungary 1920. "Miklós Horthy de Nagybánya, Regent of Hungary" Br badge, with national colors flag. Sign: PETHELY (38x36mm) C:AU,XF with patina on reverse 2062444
31479
359
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1920-1930. "ÉME (Ébredő Magyarok Egyesülete)" zománcozott fém jelvény (24x23mm) T:2 1996560
31480
359
0
1600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1930. "Kölcsey F. Gimnázium Bpest" zománcozott Br jelvény(19x16mm) T:1-,2 cserélt tű
Das Lot is nicht erreichbar
2061620
31481
359
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1930. "Fővárosi Villamosvasút" felvarrható Al sapkajelvény (19x50mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2029914
31483
359
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1936. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" Br lemezjelvény (31x36mm) T:2 2062439
31484
359
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 2063734
31485
359
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1938. "1938. Szt. István év" Br lemezkitűző (17x24mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse