Keramiken Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2068156
11066
359
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Függő kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm, d:17,5 cm 2068143
11067
359
11000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-fehér váza. Festett mázas kerámia, jelzett, ragasztott, m:27,5 cm
2068149
11068
359
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2061659
11069
359
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): festett mázas kerámia tálka, jelzett, alján minimális lepattanásokkal, d:12,5 cm, m: 6 cm 2068141
11070
359
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-sárga váza. Festett mázas kerámia, jelzett, apró hajszál repedéssel, m:16,5 cm 2066739
11071
359
Art-ceramics
Rácz Edit (1936): Erotika. Terrakotta, jelzett, kopás nyomokkal, m: 22,5 cm 2065953
11072
359
14000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Hamuzótálka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), apró kopásnyomokkal, d:19 cm 2065912
11073
359
14000
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Nevető gésa. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 2068140
11074
359
11000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-fehér kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, apró hajszál repedéssel, m: 14 cm, 15,5×15 cm
2065351
11075
359
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940- ): Lány. Égetett agyag, jelzett, jó állapotban, m: 39 cm 2066376
11076
359
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos jelzett porcelán asztali lámpa 25 cm dugalj nélkül + nem hozzávaló lámpabúra
2068606
11077
359
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, alján lepattanással, m: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF